Teambuilding

Nabízíme různé formy rozvoje týmů, od vzdělávacích workshopů až po adrenalinové akce. V našem pojetí nejde jen o zábavu, ale o propracované zkušenostní učení. Teambuilding může být jak společným odpočinkem, tak také náročnou zkouškou, odhalující podstatu stereotypů vzájemné spolupráce. Nabídku vám sestavíme individuálně. Inspirovat vás mohou tři základní moduly:

Týmová reflexeworkshop zaměřený na vzájemnou komunikaci, individuální i skupinovou reflexi, týmové role, zpětnou vazbu, redefinování pravidel, pracovní efektivitu a motivaci. Probíhá především ve vnitřním prostředí.

Teambuildingdynamická akce určená k prohloubení vztahů společným prožitkem. Vede ke stmelení týmu, sdílení a společné motivaci. Podle očekávání a potřeb využíváme týmových úkolů, komunikačních, psychologických nebo strategických her, outdoorových aktivit, společenských her a činností pro zábavu i relaxaci.

Tematický teambuilding – týmová akce zaměřená na rozvoj konkrétních znalostí, dovedností a schopností. Připravíme pro vás vzdělávací aktivity šité na míru, mikropřednášky a propracovanou reflexi. Nezapomeneme, že vás to musí bavit.

 Další fotografie ve fotogalerii.

Naše aktivity

vlastní týmové úkoly a hry - lanové aktivity - honácké biče - stavění bedýnek - provazový žebřík - slaňování - minikurz swing (tanec) - vzduchovky - lanovka - trojnohavice - bojové bakule - foukačky - bungee running - DJ a karaoke - slackline - praky

 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2016

Fidcon, Náměstí 5. května 1, Jablonné nad Orlicí, IČO: 27027121, info(at)fidcon.cz