Plánování

Potřebujete si ověřit, že vaše organizace jde správným směrem k naplňování vaší vize? Cítíte, že potřebujete změnu a chcete ji provést kvalitně a důsledně?

Nabízíme Vám možnost projít procesem strategického plánování. Zaměřujeme se na praxi a nikoliv na papírování „od stolu“. V průběhu procesu strategického plánování získáte množství různorodých a strukturovaných podnětů pro rozvoj vaší organizace. Hlavním výstupem je praktický plán, který vám bude sloužit po dobu 3 - 5 let při rozhodování v řízení organizace, včetně funkčních strategií pro jednotlivé oblasti vaší organizace - lidské zdroje, marketing, apod. Důležitým výstupem plánování je také hlubší seznámení zaměstnanců a zainteresovaných skupin s vaší organizací.

Výchozím hodnocením pro nás není jen klasická SWOT analýza. Používáme další metody a praktická cvičení. Naše metodika byla sestavena na základě zkušeností a konzultací z obchodního a neziskového sektoru. Na základě procesu analyzování vaší situace navrhneme strukturu strategického plánu. Pak ve spolupráci s vašimi lidmi provedeme revizi poslání, vize a hodnot vaší organizace. Dále Vás provedeme a podpoříme při formulaci cílů a rozpracujeme dílčí strategie včetně analýzy možných rizik. Výsledkem bude váš strategický plán.

Co nabízíme dále?

Mít kvalitní strategický plán je jeden krok, řídit se jím je další mnohem složitější proces. S jeho realizací můžeme pomoci formou konzultací na vaše vyžádání. Mimo to nabízíme možnosti rozvoje dovedností managementu vaší organizace formou školení a tréninků.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2016

Fidcon, Náměstí 5. května 1, Jablonné nad Orlicí, IČO: 27027121, info(at)fidcon.cz